AnasayfaFranchising Arzen Franchise

FRANCHISING SİSTEMİ

Arzen Franchise

Asıl üretici konumunda bulunan Arzen dondurmaları ürünlerini Arzen Cafe konsepti ile son tüketiciye ulaştırmaktadır. Uygulanan Franchise sistemi ile; Doğu Anadolu’nun başta süt olmak üzere doğal florası ve doğal meyve türlerinin karışımından oluşan dondurma, sütlü tatlı, pasta ve farklı tatlı çeşitlerinden oluşan ürünlerin yurt içinde ve yurt dışında nihai tüketiciye ulaştırılmak için bu yola çıkılmıştır.


Arzen pazarladığı ürünlerin, verdiği hizmetin ve yansıttığı görselliğin kalitesine sonuna kadar güvenmekte ve bu bağlamda tüm materyalleri yurt içine ve yurt dışına Franchise sistemi ile taşımayı amaçlamaktadır. Bu amacına ulaşabilmek için de şu anda 2’si İstanbul’da diğer 3’ü farklı şehirlerde olmak üzere 5 yeni şube ile sektöre emin adımlar ile girmiş bulunmaktadır ve bu girişimi hızlandırmak, gıda sektöründe var olan idollerden biri olmak için çalışmalarına son hızla devam etmektedir.


Arzen rekabet ortamının arttığı günümüzde, en iyiler arasında yerini sağlamlaştırabilmek için müşteri portföyünü her geçen gün biraz daha genişletmektedir.