AnasayfaFranchising Altın Lezzetler

FRANCHISING SİSTEMİ

Altın Lezzetler

Binlerce yıldan beri insanoğlunun çabası yeme içme arzusu üzerine kurulmuş. Bu, yeri gelmiş tuzlu, yeri gelmiş tatlı olmuş sofralarımızda…

Arzen’in, ılık yaz akşamlarından soğuk kış günlerine kadar yaşamınızın önemli bir bölümünde yer alacağına eminiz.

Geçmişin altın lezzetlerini modern anlamda, müdavimleri ile buluşturan Arzen, kalitesinden ve lezzetinden asla taviz vermiyor. Zaten Arzen’i de marka yapan bu olsa gerek.

Arzen’de baklava’dan doğal süt tatlılarına , doğal dondurmaya kadar geniş bir ürün yelpazesi ile karşılaşıyorsunuz. Tavukgöğsü, kazandibi, sütlaç gibi tatlıların yanında yabancı menşeli krem karamele kadar yerli yabancı tatlılardan örnekler bulmak mümkün burada.

Tabi sadece bu tarz tatlılar değil Arzen’in o meşhur, tadı damaklarda kalan dondurması da sizi karşılıyor Arzen’de. Eğer mekanda yediğiniz yeterli değilse ya da bir dostunuza hediye götürmek isityorsanız, özel paketlenmiş dondurmalarımız bir alternatif olabilir seçiminizde.

Arzen’de baklava’dan pastaya, börekten sütlü tatlılara, dondurmaya, geleneksel içeceklerimiz olan bozadan salebe, special içeceklerden çeşitli meyve sularına ve dondurma ile kombine edilmiş içecek ve tatlılara kadar binbir çeşit seçenek sunuluyor sizlere.

Anadolu toprağının bize verdiği nimetlerden sonuna kadar yararlanılarak üretilen ürünler, işletmemizde geliştirilen son teknolojilerle işlenerek dünya standartlarında kaliteye sahip ürünler elde ediliyor.

Günümüzde gıda sektöründe, insan sağlığı ve modernizasyonunun gereği olan birtakım yöntemler belirlenmiş ve uygulanmaktadır. Bu, gıda sektöründe hijyen denetiminin sağlanması gerektiğini göstermektedir. Bu anlamda geçirdiğimiz denetimlerden sonra insan sağlığına verdiğimiz değerin ve modernizasyonun gereklerini yerine getirmemizin bir nişanesi olarak, HACCP belgesi almaya hak kazandık. Ayrıca kalitemizi de ISO 9001-2000 ile belgeledik.

Yılların verdiği birikim ve tecrübeyle Arzen’de sürekli yenilenen hizmeti ve ürün kalitesini arttırmayı ilke edindik.

Ve geçmişin özel lezzetlerini sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.