AnasayfaKurumsal Hakkımızda

Kurumsal

Hakkımızda

  Üretim, yönetim ve pazar yapısının sürekli değişim gösterdiği günümüzde, ARZEN, olarak verimlilik esasına dayalı işletme politikasıyla hareket ederek müşteriyi tatmin etmeyi, dürüst ve prensipli kararlarla yüksek kaliteli ve üreticiden son tüketiciye kadar olan gıda zincirinde gıda güvenliğini sağlayarak üretim yapmayı kendisine ilke edinmiştir.


Müşteri isteklerini kendisine baz alarak, çalışmalarında, yöntem ve tekniklerinde iyileştirmeler yaparak, daima en güvenliyi üreterek müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmayı hedeflemiştir.


ARZEN, Türkiye’nin sanayi politikasına uygun olarak ARZEN süt ürünleri kalitesini tüketicinin damak tadına hitap edecek şekilde en üstün seviyelere taşımak, işlenmesini Türk Gıda Kodeksi’ne ve teknik esaslara göre yürütmek, pazar isteklerini karşılamak üzere süt ürünleri üretmek verimlilik esasına dayalı işletme politikasıyla yatırım ve istihdam sağlamak amacıyla kurulmuştur.


1989 yılının sonunda Kılıçoğlu Gıda Limited Şirketi olarak, Kılıçoğlu baklavaları üretim ve satış şirketi kuruldu. Antep Baklavası üretimi ile başlayıp, daha sonra ürün çeşitliliğimize Maraş usulü dondurma, sütlü tatlılar, yaş pasta gibi çeşitleri eklendi. Üretim kapasitesi artırılıp fabrika üretimine geçildi. Üretim kapasitesinin artırılması ile birlikte 1998'de şube sayısını da artırmaya başladı.


2010 yılı başında Dadaşkent Beldesi'nde kurulan üretim tesisi ile toplam üretim alanı 8000 m2 olan fabrikamız, 22000 m2 alana İtalyan dondurma üretim teknolojileri kullanılarak kurulmuştur. Son derece modern teknolojilerle donatılmış olan işletmemiz; depolama- soğuk depo odaları, laboratuvarlar- mix hazırlama bölümü, CIP bölümü gibi departmanlardan oluşmaktadır.


Şirketimiz geniş pazarlama ağına sahip olup, modern teknolojik altyapısı ile bölgenin önde gelen firmalarındandır. Bugün itibarı ile 6 tanesi Erzurum’da olmak üzere Tekirdağ, Trabzon Erzincan, İstanbul, Diyarbakır ve Sivas illerinde 1’er şube ile toplam 14 şubede hizmet verilmektedir.


Sektörde ARGE çalışmaları ile ARZEN patentli değişik paketli sütlü tatlılar imalat ve satışı yapan firmamız konusunda uzman kabul edilmiş, profesyonel, kendini ispatlamış personelden oluşmuş kadrosu ile çok kapsamlı Gıda İşletmeciliği ağırlıklı bir şirkettir.